Kategorie

Viktoriánské manuály o manželství

Posted by     Ženy sobě      0 Comments  views (602)
Pokud budete mít možnost a naskytne se Vám možnost nahlédnout do manželské příručky pro nevěsty a manželky z viktoriánské doby, dočkáte se překvapení. A možná až šoku....

Proč se slaví MDŽ

Posted by     Trendy      0 Comments  views (309)
MDŽ a 8. březen je u nás poznamenán svou komunistickou minulostí, jde však o den uznávaný v různých částech světa. Připomínat a oslavovat tento den je velice důležité, neboť to znamená podporovat a souhlasit s rovnými příležitostmi pro ženy a muže v zaměstnání, politice, vzdělání, rodině a ve veřejném životě vůbec.

Brož: Jednoduchý způsob, jak oživit libovolný out fit

Posted by     Šperky      0 Comments  views (955)
Blíží se nám Vánoce, konec roku, oslavy roku Nového a s nimi i nedílně spojené návštěvy našich blízkých - ať ty "povinné", dlouhodobě plánované dopředu či spontánní.

Kate Middleton a královna Letizia

Posted by     Kate Middleton      0 Comments  views (641)
Obě jsou urozené, půvabné a s vybraným vkusem. Ovšem někdy si vybírají vybírají tak shodné modely, až to zaujme nejen senzacechtivé reportéry...

O Zeleném čtvrtku

Posted by     Historie a zajímavosti      0 Comments  views (406)
V křesťanském kalendáři je Zelený čtvrtek čtvrtkem před Velikonocemi, součást Svatého týdne a velikonočního tridua.....
Královský pár, který se řekl své "ANO" r. 2010 se spolu s prvorozenou dcerou těší ze zdravého chlapečka: prince Oskara Carla Olofa.

Co darovat k Valentýnu?

Posted by     Trendy      0 Comments  views (466)
Rok se s rokem sešel a opět se nám blíží svátek všech zamilovaných - svátek Svatého Valentýna. Rok od roku stále více Evropanů slaví tento "cizí" svátek a s tím vyvstává otázka "co darovat k Valentýnu"? Pokud jste již "vyrostli" z období, kdy se darují plyšáci s rudým srdcem, máme pro Vás pár typů na levné, originální šperky, které svou symbolikou samy vypoví, jak moc Vám na Vaší milé záleží.

5 nejzrádnějších pastí ženské mysli / Past 1

Posted by     Ženy sobě      0 Comments  views (420)
Myslíte si o sobě, že jste emancipovaná, svobodně se rozhodující žena a pravda je opak anebo jí skutečně jste? Trochu blíže se podíváme na „pasti“, které si sami v sobě budujeme a přiživujeme v mysli tím, že někde ve skrytu duše stále věříme předsudkům, kterými nás „krmily“ jako malé holčičky

Ve Švédsku se recyklovaly královské, vánoční šatičky.

Posted by     O čem / kom se mluví      0 Comments  views (502)
Možná to znáte z vlastní zkušenosti, některé kousky Vašeho šatníku jednoduše přirostly Vaší mamince ( či Vám) tak moc k srdci, že jste je prostě nevyhodily se slovy: "Jednou se budou hodit."

Liv Tylor se pochlubila se synem

Posted by     O čem / kom se mluví      0 Comments  views (589)
Chlapaček, který se narodil 11. února 2015 mamince Liv Taylor a taťkovi Davu Gardnerovi dělá rodičům velkou radost...
Showing 1 to 10 of 67 (1 Pages)