Kategorie

Perlový náhrdelník: černé a bílé perly Zobrazit v plné velikosti

Perlový náhrdelník: černé a bílé perly

Luxusní náhrdelník z černých a bílých pravých perel je zhotoven návlekem z kultivovaných Akoya vyšší kvality. Pravé perly jsou navlečeny na hedvábné niti uzlíkovým / perlovým vázáním. 2 řadý černobílý perlový náhrdelník je ozdoben originálním uzlem, který oživuje tento elegantní perlový šperk.

Více informací

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

1 999,00 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 199 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 199 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 39,80 Kč.


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Předchozí
Následující

Nádherná, elegantní černo - bílá kombinace perel dělá z tohoto šperku opravdu jedinečný klenot své majitelky. Černé perly s bílými navzájem podtrhují svou romantickou krásu. Tento doplněk je skvělý ke všem slavnostním příležitostem: k plesovým šatům, pro svědkyně, maminky nevěst, ale i pro nevěsty, které sáhnou po svatebních šatech ve stále oblíbenější barevné kombinaci černé a bílé

Parametry:

  • Průměr perel: 8 -  9 mm.
  • Počet perel: 130 ks (bílé perly 61 ks, černé perly 69 ks).
  • Kvalita: AA+++.
  • Perly: pravé, kultivované Akoya.
  • Barva: bílá a černá.
  • Lesk: duhový.
  • Celková délka náhrdelníku: tzv. princess.  2 x 47 cm návlek ve 2 řadách perel.

Perlový náhrdelník je zhotovený tzv.: uzlíkovou vazbou, kdy je mezi každou perlou je uzlík, který chrání jednotlivé perly proti poškození. Další výhodou tohoto návleku je, že v případě přetržení perlového náhrdelníku se jednotlivé perly nepoztrácejí a zůstanou pohromadě.